INDITEX Sertifikamız mevcuttur.
Zara onaylı plise
Model Plise
Kumaşınızın Modeli

MODEL PLİSE

Plise işlemi %100 polyester ve polyester karışımı kumaşlara, deriye ve suni deriye elektronik makinelerle belli bir desen ve şekil verme, kırma ve katlama işlemidir.

Model plise, tekstil firmalarının seçmiş oldukları plise modelleri, sipariş aldıkları kumaşlara firmanın isteği doğrultusunda elektronik makinalarımızla,kumaşı modelli katlama ve kırıştırma hizmetini yapıyoruz.
Firmamız INDIDEX (zara onaylı) sertifikasına sahiptir.
Kumaşınızın Modeli...

PLİSE VE MODA

Başta varaklı metalik dijital baskılı olmak üzere, birçok farklı modelde ( soley etek, pliseli etek, pliseli pantolon, pliseli elbise, pliseli bluz,pliseli tünik,pliseli eşarp , pliseli şal , pliseli mayo , pliseli aksesuarlar , pliseli çanta , piliseli ayakkabı , pliseli tayt , pliseli tesettür , pliseli pijama , pliseli şort ) keyifle kullandığımız pliseler, her sezonda da yepyeni tasarımlarla karşımıza çıkmaya hazır. Moda haftalarında öne çıkan ve sezonun ipuçlarını veren anahtar parçalar arasında ilk sıralarda yer alan pilise modelleri, gündüzden geceye uzanan zengin seçkisiyle göz kamaştırır.

Şık Abiyeler Şimdi Daha Feminen!

Vücudu kusursuzca saran ve kadınsı çizgileri vurgulayan plise tasarımları, yeni sezon abiyelerde de sıklıkla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Plisenin kendine has esnek dokusu, hem dar hem de dökümlü kıyafetleri büyüleyici bir güzelliğe dönüştürüyor. Kıvrımlı ve biraz da nostaljik dokusu, pliseyi alabildiğine romantik bir havaya büründürüyor. Maksi boy etekleri havalı bir görünüme dönüştüren plise stili, abiyelerde her sezon elbiselerin hemen hemen her bölgesinde kullanılıyor. Tepeden tırnağa pliseli abiyeleri taşımaya şimdiden hazırız. Her yönüyle dişi ve kadınsı bir çizgiye sahip olan plise, günün her saatinde şıklık ve zarafetinize eşlik etmesi için, kusursuz bir seçimdir.
Türkiye nin önde gelen markalarıyla çakışmaktayız. LC WAİKİKİ , DE FACTO , KOTON , BEYMEN , İPEKYOL , TRENDYOL , MAVİ , MADAME COCO , LTB , H&M
Moda yaratan Inditex grup markaları Bershka, Massimo Dutti, Oysho, Pull & Bear, Stradivarius, Zara ve Zara Home ve Uterqüe markalarına Türkiye de üretim yapan bir çok ihracat firmasıya beraber Intitex onaylı üretici sertifikasıyla üretim yapmaktayız.

pliseli şifon, pliseli saten, pliseli terycoton , pliseli tül , pliseli dijital baskılı süprem, pliseli dijital baskılı interlok, pliseli varak baskılı süprem, pliseli varak baskılı interlok, pliseli dijital baskılı şifon, pliseli varak baskılı şifon, pliseli dantel, pliseli jakarlı dantel, pliseli polyester üç iplik, pliseli pollyester iki iplik, pliseli krep
WHATSAPP

7/24
WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz.

0 535 040 75 09
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Hafta içi ve hafta sonu (08:30 - 19:30)
saatleri arası hizmet veriyoruz!

0212 445 00 50